O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona
  • Ulubiony zawodnik Messi już na zawsze
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pojąłem czym jest piękny futbol

Statystyki

  • Dni w serwisie 3324
  • Liczba komentarzy 7836
  • Polecenia 14366

Komentarze

1

Wszyscy się z was stary dziadku śmieją.

2

@Kamiloza91 Ja pieprzę xD co za dzieci, każdy kapitan tak robi

0

@Kozinho. Liczyć i się przeliczyć.

0

@RichardWinters Za Gordona 60 milionów to jest normalna kwota. Za Alvareza się płaci 120/130 milionów i to też jest normalna cena, bo już mówimy o zawodniku o ugruntowanej pozycji w futbolu. Sesko 80 milionów, Moises Caicedo 120, Enzo Fernandez 120, Rice 120, Gvardiol 90, Cunha 75, Isak 145, Ekitike 95, Bellingham 105, Vlahovic 80. Takie się kwoty płaci. Tak, to jest codzienność w wielkich klubach, poza tym my nie wydawaliśmy grubych kwot od 4 lat.

0

@bartulek98 Najpierw zweryfikuj jakie teraz się kwoty za piłkarzy płaci a potem takie rzeczy pisz.

Zobacz wszystkie

78

Ale Janusze z was. Typ się zgodził dołączyć do drużyny całkowicie rozbitej dopłacając za to z własnej kieszeni i z pomocą Laporty wyciągnął klub z dna zarabiając małą kasę za to. Wy serio myśleliście, że nie będzie miał pierwotnego kontraktu podwyższonego i do końca sezonu za tak mały kontrakt by prowadził Barcę xd Dostał kontrakt bo sobie na niego zasłużył wynikami i postawą. Zmiana pokoleniowa się dokonała i mentalność zwycięzców się również dokonuje.

72

Busquets-Rakitic jeszcze tylko Vidal i once de gala gotowa

70

Gdzie Pedri by chciał grać w najnudniejszej lidze w Europie. Mistrz znany co roku przed rozpoczęciem sezonu.

69

Jeśli to prawda to lepiej się tego nie dało rozegrać.

60

@draxidox To jest dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?